fbpx

Nejčastější chyby na webu

12 nejčastějších chyb na webu, kvůli kterým působí amatérsky. Detailní popis chybného řešení a ukázka toho, jak to napravit.

12 lekcí v kurzu
12 hodin studia
pro začátečníky / mírně pokročilé

990 Kč / 42 €

1.197,90 Kč s DPH / 50,82 € s DPH

Jaký je cíl kurzu?

Za několik let praxe nám pod rukama prošly stovky webových stránek. Přes 500 z nich jsme předělávali nebo tvořili od začátku. Lidé, kteří se do tvorby webu pustili svépomocí, obrátili se na zkušenějšího kamaráda nebo dokonce agenturu (ano, i s tím se setkáváme), se na svých webech často dopouští základních chyb. Mnohdy jsou to drobnosti. Zato dokážou způsobit, že web nepůsobí profesionálně. A tím ruku v ruce nepůsobí profesionálně ani jejich podnikání.

V tomto mini kurzu jsme vydestilovali 12 nejčastějších chyb, se kterými se dnes a denně setkáváme. Ke každé z nich získáte popis a ukázku, jak to má a nemá vypadat.

Na první pohled je to jednoduché. Kurz takto prolétnete za chvíli. A hned budete mít jasno, co je potřeba na webu upravit, aby vypadal lépe. A nebo budete mít inspiraci, jak chyby nedělat, pokud web tvořit teprve budete.

Dnes je k dispozici spousta nástrojů pro jednoduché vytvoření webu. A v nich spousta šablon, které vezmete, změníte obrázky, upravíte texty a máte hotovo. Ale to je jen jedna strana mince. Stačí udělat jednu z 12 chyb, které v tomto kurzu najdete a kvalita jde strmě dolů.

Investujte pár hodin svého času a mějte jasno v tom, jaké chyby nedělat.

Logika obsahu

Lekce 1

Odsazení

Lekce 2

Text a obrázky

Lekce 3

Efekty

Lekce 4

Přehlednost

Lekce 5

Texty

Lekce 6

Odstavce

Lekce 7

Pozadí

Lekce 8

Nadpisy

Lekce 9

Tlačítka

Lekce 10

Přechody

Lekce 11

Navigace

Lekce 12